menu

ТРОХИ ФАКТІВ ПРО НАС

15
реалізованих проектів
2
виконаних проектів дизайну
5
одночасно доглянутих об'єктів
1+
років роботи в ландшафтному дизайні

Історія компанії

Ми - компанія ландшафтного дизайну ZelenGrad, яка надає великий спектр послуг по озелененню, благоустрою та сервісному обслуговуванню приватних і комерційних об'єктів в Києві та Київській області вже більше 15 років.

Наші комплексні послуги включають в себе: проектування ландшафтного дизайну ділянки, підготовку проектної документації та повну реалізацію проекту на місцевості.

Виконуємо під ключ всі види ландшафтних робіт: від вирівнювання ділянки, монтажу систем автоматичного поливу, установки систем водовідведення до озеленення, облаштування клумб, альпійських гірок, МАФів та ін.

Ми цінуємо індивідуальність кожного клієнта і створюємо витвір мистецтва із вашого бачення і побажань. Це поєднання ідей, індивідуального, креативного та комплексного підходу в проектуванні, з використанням усіх деталей для створення цілісного проекту спеціально для вас.

Наша команда

Наша команда - це висококваліфіковані спеціалісти по ландшафтному проектуванню, автоматичному поливу, озелененню та благоустрою ваших ділянок. Ми надаємо гарантії на усі виконані спеціалістами роботи.

Команда компанії ZelenGrad готова докласти всіх зусиль і максимум можливостей для досягнення необхідного Вам результату. Ландшафтні дизайнери працюють над дизайном, з дотриманням усіх вимог та побажань замовника, а команда професіоналів реалізує все на місцевості.

Нашою метою є створення та реалізація та забезпечення сервісного обслуговування ділянки по догляду за Вашим садом та газоном.

ВІДГУКИ наших клієнтів

Сергій
с. Гатне

Знайшов компанію Zelen Grad на просторах Instagram і мене дуже підкупило не скупість на виклад інформації як і стосовно компанії та їх послуг так і всіляких корисностей стосовно рослин, робіт на ділянці. Дуже сподобалася перша зустріч і консультація. Запланували зустріч у зручний для нас час, тому що нам не будь-який день і час підходили. Дизайнер Марина втілила усі побажання щодо проекту. Надалі будемо проводити роботи і впевнені у відмінному результаті! Бажаю тим, хто тільки планує благоустрій потрапити до вас.

Наталія
с. Віта-Поштова

В березні ми купили ділянку і почали будівництво. Я відразу почала шукати компанію, яка б зайнялася ландшафтним дизайном. Компанія Zelen Grad сподобалася мені своїм портфоліо готових проектів, які виконані дуже якісно. Дуже сподобалося спілкування з дизайнером під час розробки проекту і запропоновані візуалізації. У проекті вийшло втілити всі мої ідеї! Зараз ми плідно працюємо над перенесенням всіх деталей проекту в життя. І я вже впевнена у відмінному результаті!

Василь Петрович
с. Ходосівка

Замовляли вирівнювання ділянки, укладку рулонних газонів і оформлення всіх клумб. Спеціалісти компанії впоралися швидко та якісно, персонал в уніформі і привітний. У роботі були акуратні, до майна ставилися дбайливо.

Євген
с. Білогородка

Необхідно було провести благоустрій приватної ділянки з щойно збудованим будинком. Компанія Zelen Grad виконали вивезення будівельного сміття, планування ділянки, облаштування доріжок і під'їздів, укладання газону. Вердикт: першокласний ландшафтний дизайн за прийнятну ціну.

Катерина
с. Тарасівка

Дуже задоволена нашою спільною роботою!! Купили будинок і не знали як облаштувати ділянку, щоб було затишно. Разом з ландшафтним дизайнером облаштували комфортно і красиво.

Благодійність

Компанія Zelen Grad є спонсором футбольної команди с. Крути, Чернігівської області.
А також приймає участь у будівництві церкви у с. Крути та багатьох соціальних і благодійних проектах.

logo
Сделано Poludennyi Agency